inloggen

Zwanger & Baby

  • Waar zijn jouw borsten voor gemaakt?

    Ik weet, het is niet voor iedereen weggelegd: ontspannen borstvoeding geven. Voor sommigen de hemel aan intens contact met je kind, voor anderen een helse pijn en gedoe. Dit filmpje pleit voor borstvoeding en ik ben helemaal vóór en vind het erg geestig gemaakt. Maar.. niet ten koste van alles hoor!

    lees meer | woensdag 25 augustus 2010 | Zwanger & Baby
  • Onder de douche met je baby!

    Onder de douche met je baby!

    Heerlijk veilig douchen of spetteren in het zwembad met je baby terwijl je je handen vrij hebt? Dat kan met de ByKay AQUAcarrier. Deze nieuwe, unieke draagdoek is gemaakt van sneldrogend, zacht materiaal en zorgt ervoor dat je je kindje op een veilige, comfortabele manier kunt dragen onder de douche of op de (gladde) zwembadvloer. En je baby kan zo mee het water in!

     

    lees meer | zaterdag 24 juli 2010 | Zwanger & Baby
  • 10% korting: Een uniek, mooi en exclusief baby verzorgingsproduct?

    10% korting: Een uniek, mooi en exclusief baby verzorgingsproduct?

    Hypoallergeen en parabenenvrij? en zonder paraffine oliën maar met natuurlijke oliën. In een prachtige verpakking voor op de babykamer, geschreven in babytaal? Probeer eens de producten van Kim Beebie!

    lees meer | zaterdag 3 juli 2010 | Zwanger & Baby
  • Sophie de Giraf gaat ecologisch

    Sophie de Giraf gaat ecologisch

    Steeds vaker maken we keuzes die bijdragen aan een duurzame wereld en een veilige toekomst voor onze kinderen. Ook voor je baby kies je bewust. Het bijtspeeltje Sophie de Giraf is een absoluut veilige keuze, omdat het is gemaakt van 100% natuurlijk rubber. Vanaf nu is het hippe girafje ook in een ecologische lijn verkrijgbaar. De producten uit de So'Pure collectie zijn gemaakt van natuurlijke materialen en beperken de kans op allergieën.

    lees meer | zaterdag 3 juli 2010 | Zwanger & Baby
  • Mooi vormgegeven geboortekaartjes van Mamamila

    Mooi vormgegeven geboortekaartjes van Mamamila

    Op zoek naar een lief, eigen, mooi, leuk maar bovenal strak vormgegeven geboortekaartje? Dan ben je bij Mamamila.nl aan het juiste adres. Al sinds 2002 doen wij niets anders -met hart en ziel! en maken wij de mooiste geboortekaartjes helemaal naar jouw wens.

    lees meer | dinsdag 29 juni 2010 | Zwanger & Baby
9tot3